• 5five

  UNIVERSAALNE KUIVMÄÄRE: 5FIVE ON TULEVIK. Revolutsiooniliste omadustega läbipaistev kuiv määre on välja töötatud ringraja vajadusi silmas pidades nagu kõik Bikeline’i tooted, mis pakuvad lahendusi kõige nõudlikumatele tsiklisõpradele.

  5FIVE on tõeline kvaliteedihüpe, milles on kerge veenduda juba esimese kasutamise järel.

  5FIVE on kuiv sünteetiline universaalmääre, millel on korraga viis olulist omadust, mis kindlustavad mootori suurepärase funktsioneerimise.

  5FIVE reaktiveerib, kaitseb, puhastab rasvast, vabastab ja määrib kinnijäänud ühendusi, jättes pindadele nähtamatu kihi ja vähendades kõigi hõõrduvate detailide kulumist – kõik need omadused on ühendatud harmooniliseks tervikuks. Määre on vetthülgav, oksiidivastane ja antistaatiline ning sobib kasutamiseks elektrisüsteemide kaitsmiseks ja taastamiseks. Määre ei muutu paksuks, kaotab kõik hõõrdumisest tulenevad kriuksumised.

  5FIVE on parim vahend trosside ja vedrude töötlemiseks.

  5FIVE eemaldab igat liiki rasva ja pigi, moodustades samal ajal tõhusa kaitsebarjääri vee, mustuse, korrosiooni ja muude väliste tegurite vastu. Ei jäta plekke ega jälgi, ei kahjusta plastikut ega lakki.

  MÜÜGIPAKEND: 250 ml aerosoolpudel


 • 8PLUS

  8PLUS on suure efektiivsusega pesuvahend, mida iseloomustab 8 tugevat omadust:

  * Eemaldab tulemuslikult igat tüüpi mustuse;

  * Vahend on ideaalne käsipesuks tänu tema suurepärasele nakkuvale vahule;

  * Vahend on ideaalne kasutamiseks automaatpesulates, kuna on kergesti loputatav ning sobib kasutada kõikide vaha tüüpidega;

  * Vahend on ideaalne kasutamiseks selvepesulates, kuna ta ei moodusta torustikes ja solenoid-ventiilides setteid. Toode on meeldiva lõhnaga.

  * Toode on keskkonnasõbralik, kuna ei sisalda fosfaate;

  * Toode on kõrge kontsentratsiooniga ning võimaldab kasutada teda lahjendatud kujul vastavalt vajadusele;

  * Toodet on väga ohutu kasutada suvel ja isegi kuumades ilmastikutingimustes; 

  * Lõplikul pesemisel on teda kerge maha loputada;

  KASUTUSJUHEND: Käsitsi eelpesuks lahjendage 1 liiter vahendit 60 liitri veega; automaatpesulas kasutage 20-30 grammi lahjendamata vahendit ühe sõiduauto kohta; selvepesulates võtke 30-40 grammi vahendit ühe pesutsükli kohta. 


 • AK 47

  AK 47 on profihoolduse vahend. Sisaldab pindaktiivseid aineid, mis lahustavad igasuguse mustuse: määrde, mulla, õli, suduplekid jne. Sobib refrižeraatorite, koormakattega haagiste, ehitus- ja põllumajandusmasinate, konteinerite puhastamiseks, tsisternide välis- ja sisepesuks ja isegi valgete jooksukingade puhastamiseks sissesööbinud ja raskesti eemaldatavast mustusest ilma käsnata.

  KASUTAMINE: Sõidukite pesuks vahupritsiga lahjendada veega vahekorras 1:4 -1:6. Pihustiga pealekandmisel lahjendada sõltuvalt aastaajast ja määrdumusest veega vahekorras 1:40 – 1:80.


 • AK-47 PLUS

  Tõhusatoimeline vahend eemaldab määrde, õli, kemikaalide ja tööstusliku saaste jäägid roostevabast terasest tsisternidelt, torudelt jne. AK-47 PLUS on suurepärane põllumajandus- ja ehitusmasinate ning konteinerite (ka värvitud) puhastuseks enne hoiule panekut. Hästi sobib värvimiseelseks puhastuseks. Enne värvimist kuivatada õhu käes.

  KASUTAMINE: Valmistada 0,5-2% vesilahus sõltuvalt töödeldavast materjalist.


 • All Defend

  TÄIELIK KAITSE KÕIGI MÕJUDE VASTU

  ALL DEFEND väärib universaalse vahendi nimetust, kuna sel on peaaegu piiramatud kasutusvõimalused.

  ALL DEFEND moodustab merevaiguvärvi veekindla kaitsekihi, mis nakkub mistahes pindadele (metall, puit, klaas ja kumm), kuid samas ei jää kleepuvaks.

  ALL DEFEND ei tilgu, peab hästi vastu külmas ja kuumuses ning soolases keskkonnas. Kaitseb pindu keemiliste ja atmosfääri mõjutuste eest, takistab roostetamist. Sobib suurepäraselt elektriühenduste isoleerimiseks niiskuse mõjude eest. Vahendit võib soovitada veesõidukite interjööri ja välispindade kaitseks.

  ALL DEFEND pakub ületamatut kaitset autokeredele, takistades rooste levikut varjatud detailidele ja põhja alla. Vahend töötati välja eesmärgiga lahendada ja ära hoida kõige raskemaid olukordi ja see annab suurepäraseid tulemusi väga erinevates situatsioonides. MÜÜGIPAKEND: 500 ml aerosoolpudel


 • All Defend

  TÄIELIK KAITSE KÕIGI MÕJUDE VASTU

  ALL DEFEND väärib universaalse vahendi nimetust, kuna sel on peaaegu piiramatud kasutusvõimalused.

  ALL DEFEND moodustab merevaiguvärvi veekindla kaitsekihi, mis nakkub mistahes pindadele (metall, puit, klaas ja kumm), kuid samas ei jää kleepuvaks.

  ALL DEFEND ei tilgu, peab hästi vastu külmas ja kuumuses ning soolases keskkonnas. Kaitseb pindu keemiliste ja atmosfääri mõjutuste eest, takistab roostetamist. Sobib suurepäraselt elektriühenduste isoleerimiseks niiskuse mõjude eest. Vahendit võib soovitada veesõidukite interjööri ja välispindade kaitseks.

  ALL DEFEND pakub ületamatut kaitset autokeredele, takistades rooste levikut varjatud detailidele ja põhja alla. Vahend töötati välja eesmärgiga lahendada ja ära hoida kõige raskemaid olukordi ja see annab suurepäraseid tulemusi väga erinevates situatsioonides.

  MÜÜGIPAKEND: 500 ml aerosoolpudel


 • Alu Flu

  ERIOMADUSTEGA RADIAATORIVEDELIK ALU FLU on uus, kontsentreeritud ja
  pikaealine radiaatorivedelik viimase põlvkonna tervenisti alumiiniumist ehitatud
  mootoritele. See on koheselt äratuntavat roosat värvi ning seda saab kasutada
  kõigil aastaaegadel tänu kahetoimelisele mõjule: külmumise vastane efekt (kuni -
  38° juures) ja jahutav efekt (kuni +115° juures).
  ALU FLU koostises sisalduvad spetsiaalsed alumiiniumi kaitsvad osakesed ja see ei
  sisalda fosfaate, nitraate, boori ega silikaate vastavalt tootja ettekirjutustele ja
  standarditele ASTM D3306 ja CUNA 956-16. ALU FLU ei aurustu, parandab
  soojuse ülekannet mootori ja vedeliku ning vedeliku ja radiaatori vahel, piirates
  pumba liigset kuumenemist ja kavitatsiooni ning pikendades sellega mootori eluiga.
  ALU FLUd võib segada vaid tunnustatud kvaliteedi ja samasuguste
  kõrgetasemeliste omadustega vedelikega. ALU FLU roosa külmumise vastane
  vedelik tagab teie auto töökorra ka talvel. ALU FLU on saadaval 1000 ml
  pakendis.


 • Alu Flu

  JAHUTUSVEDELIK

  ALU FLU on uus kontsentreeritud kauakestva kaitsva toimega jahutusvedelik kaasaegsetele alumiiniumist valmistatud jahutussüstemidele. Alu Flu jahutusvedelik sobib aastaringseks kasutamiseks, töötemperatuuri vahemik on -38o kuni +115°C.

  ALU FLU sisaldab spetsiaalseid alumiiniumit kaitsvaid lisandeid, ei sisalda fosfaate, nitraate, boraate ega silikaate, vastab standardite ASTM D3306 ja CUNA 956-16 normidele.

  ALU FLU ei aurustu, see parandab mootori, vedeliku ja radiaatori vahelist soojusvahetust, vähendades kuumenemist ja kavitatsiooni ning pikendades seeläbi mootori tööiga.

  ALU FLU tohib segada ainult samaväärsete kvaliteetsete jahutusvedelikega.

  ALU FLU roosa antifriis on parim valik autole ka talvel.

  MÜÜGIPAKEND: 1000 ml pudel


 • Antident

  PÕHJASETTE JA KORALLIDE EEMALDUSVAHEND

  KASUTUSALA Happeline puhastusvahend meresetete ja korallide eemaldamiseks paadi põhjalt ja kiilult.

  KASUTAMINE: Lahjendamata paksu settekihi eemaldamiseks, lahjendatuna veega vahekorras 1:2 regulaarseks hoolduseks. Laske vahendil mõned minutid toimida ja loputage maha surveveega.

  MÜÜGIPAKEND 12 ja 25 kg kanistrid


 • Aston DB3

  BAKTERITSIIDNE VAHUTAV PUHASTUSVAHEND

  KASUTUSALA: Võtab lahti ka kõige raskema orgaanilise ja valgulise mustuse kõigilt pindadelt. ASTON DB3 on parim vahend refrižeraatorite puhastuseks, välja arvatud piimatöötlemisettevõtetes.

  EELISED: Puhastab põhjalikult isegi kareda veega lahjendatuna. Bakteritsiidse toime tõttu on tulemuseks hügieeniline puhtus. Eemaldab hallituse, orgaanilise ja valgulise mustuse. ASTON DB3 sisaldab biolagunevaid pindaktiivseid aineid.

  KASUTAMINE: Pihustada töödeldavale pinnale, jätta mõneks sekundiks toimima ja maha loputada. Lahjendada veega kuni 10%-30% sõltuvalt mustuse liigist.

  MÜÜGIPAKENDID: 6, 12, 25 ja 60 kg kanistrid