• All Defend

  TÄIELIK KAITSE KÕIGI MÕJUDE VASTU

  ALL DEFEND väärib universaalse vahendi nimetust, kuna sel on peaaegu piiramatud kasutusvõimalused.

  ALL DEFEND moodustab merevaiguvärvi veekindla kaitsekihi, mis nakkub mistahes pindadele (metall, puit, klaas ja kumm), kuid samas ei jää kleepuvaks.

  ALL DEFEND ei tilgu, peab hästi vastu külmas ja kuumuses ning soolases keskkonnas. Kaitseb pindu keemiliste ja atmosfääri mõjutuste eest, takistab roostetamist. Sobib suurepäraselt elektriühenduste isoleerimiseks niiskuse mõjude eest. Vahendit võib soovitada veesõidukite interjööri ja välispindade kaitseks.

  ALL DEFEND pakub ületamatut kaitset autokeredele, takistades rooste levikut varjatud detailidele ja põhja alla. Vahend töötati välja eesmärgiga lahendada ja ära hoida kõige raskemaid olukordi ja see annab suurepäraseid tulemusi väga erinevates situatsioonides.

  MÜÜGIPAKEND: 500 ml aerosoolpudel


 • Alu Flu

  JAHUTUSVEDELIK

  ALU FLU on uus kontsentreeritud kauakestva kaitsva toimega jahutusvedelik kaasaegsetele alumiiniumist valmistatud jahutussüstemidele. Alu Flu jahutusvedelik sobib aastaringseks kasutamiseks, töötemperatuuri vahemik on -38o kuni +115°C.

  ALU FLU sisaldab spetsiaalseid alumiiniumit kaitsvaid lisandeid, ei sisalda fosfaate, nitraate, boraate ega silikaate, vastab standardite ASTM D3306 ja CUNA 956-16 normidele.

  ALU FLU ei aurustu, see parandab mootori, vedeliku ja radiaatori vahelist soojusvahetust, vähendades kuumenemist ja kavitatsiooni ning pikendades seeläbi mootori tööiga.

  ALU FLU tohib segada ainult samaväärsete kvaliteetsete jahutusvedelikega.

  ALU FLU roosa antifriis on parim valik autole ka talvel.

  MÜÜGIPAKEND: 1000 ml pudel


 • Brillmotor Extra

  MOOTORI PUHASTUSVAHEND

  KASUTUSALA: BRILLMOTOR EXTRA on võimeline eemaldama ka kõige raskemalt sissesööbinud mustust nagu rasv ja õli nii sõiduautode, mootorrataste kui veesõidukite mootoritelt ning kõikidelt muudelt osadelt. Vahend ei sisalda fosfaate ega lahustiaineid – seega ei kahjusta metallisulamist ega ka kummist detaile.

  EELISED: BRILLMOTOR EXTRA on keskkonnasõbralik toode, mis on ohutu käitlemisel, on hea lõhnaga ja asendamatu abimees umbsetes ning piiratud ventilatsiooniga ruumides.

  KASUTAMINE: Lahjendage üks osa puhastusvahendit 2-3 osa veega ning seejärel pihustage lahus mootori korpusele. Loputage mootor puhtaks survepesuri abil.

  MÜÜGIPAKENDID: 25 kg kanister, 220 kg tünn


 • Catenoil

  TUGEVALT NAKKUV MÄÄRE

  CATENOIL on fantastiliste omadustega uudne pihustatav määre.

  CATENOIL on täiesti uut tüüpi määre – see on kõigist traditsioonilistest määretest efektiivsem. Väga heade määrivate omadustega, tugevalt nakkuv ja roostetamist ärahoidev. Määre ei kuiva ega muutu kleepjaks, seda on mugav peale kanda ja aerosoolpudelist jätkub kauaks. Mõeldud kettidele ja ülekandemehhanismidele, mis juba töö iseloomust peavad taluma rõhku, kuumust, külma ja mustust.

  CATENOIL katab detailid määriva ja kaitsva vetthülgava kihiga, mis hoiab ülekandemehhanismi töökorras ka kõige raskemates tingimustes.

  Arvukad katsetused on näidanud, et CATENOILi kaitsekiht peab vastu kõrgetele temperatuuridele, sooladele, keemilisele pesule ja survele, vähendades töödeldud detailide kulumist.

  CATENOIL sobib eriti O-rõngaskettidele.

  MÜÜGIPAKEND: 500 ml aerosoolpudel


 • Contra Ice

  JAHUTUSVEDELIK EKSTREEMTINGIMUSTESSE

  Puhas jahutusvedelik, mis peab vastu ka ekstreemsetele temperatuuridele – kuni –60°C. MA-FRA laborite uusim toode CONTRA ICE hoiab mootori töökorras isegi dramaatilise temperatuurilanguse korral. Sobib sportautodele ja lahjendatuna kõigile neile, kes tahavad oma auto peale igal ajal kindlad olla. Sisaldab spetsiaalseid puitu ja alumiiniumit kaitsvaid inhibiitoreid, ei moodusta setteid, ei sisalda lämmastikuühendeid, ei aurustu, ei kahjusta kummist ühendusi ja detaile. CONTRA ICE kindlustab jahutussüsteemi perfektse ja tõrgeteta toimimise pikaks ajaks. Ülimadalate temperatuuride jaoks loodud CONTRA ICE sobib tegelikult aastaringseks kasutamiseks, igasuguse välistemperatuuri juures. CONTRA ICE säilitab omadused nii kuumal kui külmal ajal.

  MÜÜGIL 1000 ml pudelis


 • Deterjet rapido

  TUGEVATOIMELINE UNIVERSAALNE RASVAEEMALDAJA

  Vahend tungib sügavale detailide vahele, eemaldades igat liiki mustust, määrdeid, õli ja pidurivedelikku ilma vajaduseta neid detaile koost lahti võtta.

  DETERJET RAPIDO on MA-FRA laborites välja töötatud üliefektiivne vahend pidurisüsteemide, sõlmede ja kettide hoolduseks. Parima tulemuse saavutamiseks pihustada toodet algul 50 cm kauguselt töödeldavale pinnale, lasta veidi mõjuda ja siis pihustada 20 cm kauguselt, mõlemal juhul suunaga ülalt alla. Vahend jaotub kiiresti ja lahustab mustuse. Lõpuks pühkida pind lapiga üle.

  MÜÜGIPAKEND: 500 ml aerosoolpudel


 • Disincromotor Liquido

  MOOTORIPESUVEDELIK

  KASUTUSALA: Rasvalahustav ja setteid eemaldav mootori külmpesuvedelik. Ette nähtud eeskätt mootorite, silindripeade, ülekandesõlmede, diferentsiaalide ja enamiku väikeste detailide pesuks.

  EELISED: Sisaldab erinevaid lahusteid spetsiaalselt kõrbenud õlide ja tahma eemaldamiseks töödeldavaid detaile kahjustamata.

  KASUTAMINE: Kasutada lahjendamata, kastes detaile otse vedeliku sisse või töödeldes neid pihusti või harjaga.

  MÜÜGIPAKENDID: 6, 12, 25 ja 60 liitrised kanistrid, 200 liitrine tünn


 • Disincromotor Polvere

  TAGI- JA SETTEVASTANE PULBER KUUMPESUKS

  KASUTUSALA: Tugeva tagi- ja settevastase toimega kiirelt lahustuv pulber detailide kuumpesuks rotatsioonpesu automaatides.

  EELISED: Sisaldab nõrgalt vahutavaid pindaktiivseid aineid tagi ja määrdeainete eemaldamiseks pindu kahjustamata. Ette nähtud eeskätt mootorite, silindripeade, ülekandesõlmede, diferentsiaalide ja enamiku väikeste detailide pesuks. Ei levita ebameeldivat lõhna.

  KASUTAMINE: Parima tulemuse annab 1 kg toote lahjendamisel 15-20 liitri veega.

  MÜÜGIPAKENDID: 12, 25 ja 60 liitrised kanistrid


 • Flux Disincrostante

  RADIAATORI SÜVAPUHASTUS

  Professionaalid teavad, et üks sõiduki, eriti selle mootori korrashoiu saladusi on radiaatori töö stabiilsuse tagamine. FLUX DISINCROSTANTE sobib nii professionaalidele kui eratarbijatele jahutussüsteemi põhjalikuks puhastuseks katlakivist ja roostest. Lõhustab setted ja parandab soojusvahetust, ennetab probleeme ja pikendab radiaatori tööiga. MÜÜGIL 250 ml pudelis


 • Flux Stop

  KIIRHERMEETIK VÄIKSEMATE RADIAATORILEKETE SULGEMISEKS

  Professionaalid teavad, et üks sõiduki, eriti selle mootori korrashoiu saladusi on radiaatori töö stabiilsuse tagamine. FLUX STOP sulgeb hetkega suuremad ja väiksemad lekkekohad radaatori süsteemis. Sobib kõikidele radiaatoritele, ei takista tsirkulatsiooni jahutussüsteemis.

  MÜÜGIL nii pulbri (65 g) kui vedelikuna (250 ml)