• 5five

  UNIVERSAALNE KUIVMÄÄRE: 5FIVE ON TULEVIK. Revolutsiooniliste omadustega läbipaistev kuiv määre on välja töötatud ringraja vajadusi silmas pidades nagu kõik Bikeline’i tooted, mis pakuvad lahendusi kõige nõudlikumatele tsiklisõpradele.

  5FIVE on tõeline kvaliteedihüpe, milles on kerge veenduda juba esimese kasutamise järel.

  5FIVE on kuiv sünteetiline universaalmääre, millel on korraga viis olulist omadust, mis kindlustavad mootori suurepärase funktsioneerimise.

  5FIVE reaktiveerib, kaitseb, puhastab rasvast, vabastab ja määrib kinnijäänud ühendusi, jättes pindadele nähtamatu kihi ja vähendades kõigi hõõrduvate detailide kulumist – kõik need omadused on ühendatud harmooniliseks tervikuks. Määre on vetthülgav, oksiidivastane ja antistaatiline ning sobib kasutamiseks elektrisüsteemide kaitsmiseks ja taastamiseks. Määre ei muutu paksuks, kaotab kõik hõõrdumisest tulenevad kriuksumised.

  5FIVE on parim vahend trosside ja vedrude töötlemiseks.

  5FIVE eemaldab igat liiki rasva ja pigi, moodustades samal ajal tõhusa kaitsebarjääri vee, mustuse, korrosiooni ja muude väliste tegurite vastu. Ei jäta plekke ega jälgi, ei kahjusta plastikut ega lakki.

  MÜÜGIPAKEND: 250 ml aerosoolpudel


 • Alu Flu

  JAHUTUSVEDELIK

  ALU FLU on uus kontsentreeritud kauakestva kaitsva toimega jahutusvedelik kaasaegsetele alumiiniumist valmistatud jahutussüstemidele. Alu Flu jahutusvedelik sobib aastaringseks kasutamiseks, töötemperatuuri vahemik on -38o kuni +115°C.

  ALU FLU sisaldab spetsiaalseid alumiiniumit kaitsvaid lisandeid, ei sisalda fosfaate, nitraate, boraate ega silikaate, vastab standardite ASTM D3306 ja CUNA 956-16 normidele.

  ALU FLU ei aurustu, see parandab mootori, vedeliku ja radiaatori vahelist soojusvahetust, vähendades kuumenemist ja kavitatsiooni ning pikendades seeläbi mootori tööiga.

  ALU FLU tohib segada ainult samaväärsete kvaliteetsete jahutusvedelikega.

  ALU FLU roosa antifriis on parim valik autole ka talvel.

  MÜÜGIPAKEND: 1000 ml pudel


 • Bikelux

  MOOTORRATTA ILURAVI

  MA-FRA tehnoloogiad ja kogemused on nüüd ka tsiklisõprade teenistuses.

  BIKELUX on põhimõtteliselt innovaatiline toode mootorratta kõigi plastist osade ja detailide hoolduseks.

  BIKELUXi täissünteetiline koostis kindlustab tugeva antistaatilise toime. Isegi märkimisväärse ajavahemiku järel on töödeldud pinnad endiselt mustusthülgavad ja puhta väljanägemisega.

  BIKELUX hooldab, kaitseb ja värskendab nii plastikust kui metallist detaile, lisaks on see meeldiva lõhnaga ning kuivab kiirelt.

  BIKELUX vahendiga töödeldud vanad ja luitunud detailid näevad välja nagu uued. BIKELUX ei jäta pinda rasvaseks, moodustab kaitsva kihi, mistõttu kogu ratas hakkab särama nagu uus.

  BIKELUX tagab lisaks tõhusa ja kestva UVA-kiirguse kaitse, mis teeb selle vahendi eriti vajalikuks suvekuudel, mil mootorratas on pikka aega otsese päikesekiirguse käes.

  MÜÜGIPAKEND: 250 ml aerosoolpudel


 • Bikewax

  NEUTRAALSE REAKTSIOONIGA POLEERIV JA KAITSEV VAHA Bikewax on uudne puhastav, läigestav ja kaitsev vaha mootorrataste hoolduseks. Kombineeritud toimega, ei sisalda lahusteid ega abrasiive, lööb iga tsikli kohe läikima.

  BIKEWAX moodustab töödeldud pinnale kaitsva kihi, tänu millele on mustust ja putukaid hiljem väga kerge maha loputada.

  BIKEWAX sisaldab põhiainena sünteetilist polümeeri POLARLITE® (Ma-Fra patent), mis muudab ka väga luitunud ja kulunud pinnad siledaks ja säravaks.

  MÜÜGIPAKEND: 250 ml aerosoolpudel


 • Brillmotor

  MOOTORIPESU AEROSOOL

  - Tugevatoimeline vahend, lahustab määrde, õli ja sissesööbinud mustuse.

  - Ei pleegita plastikut ega kahjusta värvkatet.

  - Lahustab kiirelt bensiiniplekid karburaatori pindadelt.

  - Lihtsalt ja kiiresti pealekantav.

  - Sobib professionaalseks kasutamiseks.

  MÜÜGIPAKEND: 500 ml aerosoolpudel


 • Catenoil 250

  CATENOIL on innovaatiline aerosoolmääre.

  CATENOIL on täiesti uut tüüpi määre – see on kõigist traditsioonilistest määretest efektiivsem. Väga heade määrivate omadustega, tugevalt nakkuv ja roostetamist ärahoidev. Määre ei kuiva ega muutu kleepjaks, seda on mugav peale kanda ja aerosoolpudelist jätkub kauaks. Mõeldud kettidele ja ülekandemehhanismidele, mis juba töö iseloomust peavad taluma survet, kuumust, külma ja mustust.

  CATENOIL katab detailid kaitsva vetthülgava kihiga, mis hoiab ülekandemehhanismi töökorras ka kõige raskemates tingimustes. Arvukad katsetused on näidanud, et CATENOILi kaitsekiht peab vastu kõrgetele temperatuuridele, sooladele, keemilisele pesule ja survele, vähendades töödeldud detailide kulumist.

  CATENOIL sobib eriti O-rõngaskettidele.

  MÜÜGIPAKEND: 500 ml aerosoolpudel


 • Chainrace

  REVOLUTSIOONILINE KETIÕLI Uued tehnoloogiad pakuvad autojuhtide ja hooldusmeeskondade probleemidele pidevalt uusi lahendusi. MA-FRA teeb koostööd Grand Prix’, Superbike’i, Endure’i jt suurvõistluste hooldusmeeskondadega. Äärmuslikes tingimustes tekkivate probleemide mõistmine viis MA-FRA uurimislabori uute võimaluste avastamiseni, mis tähendas suurt hüpet kvaliteedi osas.

  CHAINRACE on eksklusiivne ketimääre, mis demonstreerib uue sarja toodete omadusi parimal moel.

  CHAINRACE määrdes on kasutatud MA-FRA patenteeritud FRG (vedelikust geeliks) tehnoloogiat, mis võimaldab määrdeainet vedelana otse pudelist peale pihustada. Vedelas olekus tungib määrdeaine kergesti sügavale, jaotub ja katab ühtlaselt, muutudes mõne aja pärast geeliks. Määre imbub sügavale ja on hea nakkuvusega, kindlustades maksimaalse sujuvuse mootori töös. Kõik see vähendab hõõrdumist ja kuumenemist, parandades sõiduomadusi ja pikendades transmissiooni tööiga.

  CHAINRACE ei määri, ei tilgu. See on absoluutne turuliider.

  CHAINRACE uskumatud omadused on muutnud toote mõnegi Grand Prix’ ja Superbike’i tiimi lemmikuks.

  MÜÜGIPAKEND: 250 ml aerosoolpudel


 • Chainroad

  REVOLUTSIOONILINE TOODE, MIS SÜNDIS RINGRAJAL

  Uue MOTO sarja igal tootel on turuliidri väärilisi omadusi. Erandiks ei ole ka

  CHAINROAD. See on täiesti uut tüüpi, traditsioonilistest paremate määrdeomadustega transmissiooniõli, mida pihustatakse otse pudelist. Õli on üliheade määrdeomadustega, vetthülgav, ei kuiva ja kaitseb rooste eest.

  CHAINROAD on väga kontsentreeritud ja kompaktne toode, ideaalne kasutamiseks mootorratturitele, kes sõidavad pikki vahemaid ja kellele on väga oluline hästi õlitatud ja ja kaitstud ülekandemehhanism.

  CHAINROAD on vastu pidanud katsetele karmides tingimustes ning tõestanud oma häid määrdeomadusi ja kaitsevõimet. Toote punase värvuse tõttu on lihtne märgata kohti, kuhu on õli vaja juurde lisada.

  CHAINROAD ketiõli võib kasutada nii tavalistel kui ka X- ja O-rõngaskettidel.

  MÜÜGIPAKEND: 250 ml aerosoolpudel


 • Charme Leather Care Kit

  NAHKRIIETE JA -KATETE HOOLDUSKOMPLEKT Mõista ja ette näha kasutajate vajadusi tähendab olla teistest tootjatest sammuke eespool. MA-FRA on välja töötanud uudse tootesarja spetsiaalselt tõsistele tsiklisõpradele. Sõna „sarm“ seostub rafineerituse ja glamuuriga.

  CHARME on MA-FRA kontseptsiooni kohaselt suunatud neile tsiklisõpradele, kes armastavad riietuda nahka. Charme viitab nahast riietuse eksklusiivsusele, sest nahk on tundlik ja hinnaline materjal. Komplekti disainis on eeskujuks võetud kosmeetikavahendite elegantsi: tegu ei ole kõigest asjaliku hoolduskomplekti, vaid autentse ilutootega, mis pehmendab ja kaitseb nahka pikema aja vältel.

  CHARME KIT sisaldab üliefektiivseid vahendeid: 1 pudel puhastusvahtu Charme

  Schiuma Detergent, 1 tuub toitekreemi Charme Crema Nutrient, 1 pudel niisutusvahendit Charme Latte Hydrating, 1 kinnas, 2 latekskäsna.

  CHARME DETERGENT puhastusvaht sisaldab looduslikke koostisaineid, mis lahustavad ja eemaldavad nahkesemetelt igat liiki mustuse.

  CHARME NUTRIENT on mõeldud kuivanud ja pragunenud nahkesemetele elastsuse ja läike tagasiandmiseks.

  CHARME HYDRATING on niisutava ja UVA-kiirguse vastase toimega nahka kaitsev kosmeetiline piim.


 • Cleanshine

  VEEVABA POLEERIV PUHASTUSVAHEND MOOTORRATASTELE JA SKUUTRITELE

  CLEANSHINE on üliefektiivne „kaks ühes“ toode – puhastab ja annab suurepärase läike.

  CLEANSHINE ülitõhus puhastusvahend MOOTORRATASTELE ja SKUUTRITELE on MA-FRA uurimis- ja arenduslaborites välja töötatud koostöös suurimate mootorrattatootjate ekspertide ja tehnoloogidega ning Superbike’i ja Grand Prix’ tiimiliikmetega. Pindade säramalöömiseks piisab paarikordsest detailile pihustamisest ja tugevast veejoast, mis loputab maha nii puhastusvahendi kui mustuse. Puudub vajadus nühkimise või harjamise järele.

  CLEANSHINE ei kahjusta plastikut, kummi ega elektrisüsteeme, puhastab mistahes mootoriosad, karburaatorid, ketid, veljed ja raamid õlidest, bensiinist, porist ja putukatest. Tänu erilisele koostisele on see täiesti ohutu ka tundlikele pindadele nagu süsiniku-, alumiiniumi- ja magneesiumisulamitele ning teistele harvaesinevatele sulamitele. Vahend moodustab puhastatud pindadele kaitsva kihi, mis väldib korrosiooni ja pikendab detailide tööiga.

  CLEANSHINE on oma valdkonna turuliider ja ilmekas näide Ma-Fra tootearendajate jõupingutustest luua kõrgtehnoloogia abil suurepäraseid hooldusvahendeid.

  MÜÜGIPAKEND: 750 ml aerosoolpudel